P.Svoboda - Uzdravení

V roce 2006 jsem začal mít náhle problémy se zrakem. Po vyšetření očí mi lékaři sdělili, že se jedná o šedý zákal, který mi odstraní operací. To byla dobrá zpráva. Ta druhá už méně, protože mi spolu s šedým zákalem diagnostikovali i zelený zákal. Ten se vyléčit nedá, pouze každodenním podáváním kapek se jeho průběh může zpomalit či zastavit tak, aby se
zabránilo ztrátě zraku. Nicméně úplně vyléčit nelze.

V roce 2007 jsem se poznal se svou budoucí manželkou Monikou a díky ní a její rodině jsem uvěřil v živého Boha. Monika i další členové rodiny se modlili za uzdravení mých očí.

V roce 2008 jsem podstoupil jedno z pravidelných kontrolních vyšetření. K mé radosti a údivu mi lékařka sdělila, že výsledky ukazují, že zelený zákal už NEMÁM. Laickými slovy prostě zmizel. I další vyšetření za půl roku potvrdilo, že jsem opravdu vyléčený. Bůh mi tak ukázal, jak silná může být modlitba a víra.

Od té doby mi Bůh už několikrát potvrdil, že za cokoli se upřímně a s vírou modlím, On vyslyší. Chtěl bych tímto svědectvím posílit ostatní a poděkovat tak našemu Pánu za jeho lásku a trpělivost, kterou s námi má.

Petr Svoboda

Vytisknout E-mail